Plastikāta (PVC) durvis

PVC jeb plastikāta durvis piedāvā gan plašas dizaina iespējas, gan plašas pielietojuma iespējas. Šīs durvis veido vairākas daļas, kuras tiek aizpildītas ar paneli vai stiklu. Dalījumu iespējams variēt pēc Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Plastikāta durvīm ir vairāk pielietojuma iespēju, salīdzinot ar koka, metāla vai alumīnija durvīm. Ekonomiskākie varianti būs ar loga rāmi, pēc izvēles komplektējot furnitūru (slēdzamas, tikai rokturis vai ar zemo slieksni), un tādas būs vispiemērotākās balkoniem, terasēm, lodžijām, un tās var būt arī bīdāmas. Dārgākās PVC durvis ir izgatavotas no speciāla durvju rāmja, ar kvalitatīvu un drošu ārdurvju furnitūru un izturīgu tērauda armējumu, kas piemērots lielām slodzēm.

Plastmasas durvis ir izturīgas, drošas un siltas. Tā ir vislabākā izvēle, ja ir nepieciešamība pēc siltumizolācijas un skaņas izolācijas. BūvPalīgs piedāvā PVC durvis ar pilnu vai daļēju stiklojumu. Mēs piedāvājam gaismas caurlaidīgu, bet necaurredzamu, dekoratīvu, tonētu, atstarojošu un citu veidu stiklojumu. Rāmja krāsu, savukārt, varat izvēlēties no plašā RAL krāsu kataloga.

Ja Jūsu izvēle ir PVC ārdurvis, mēs parūpēsimies par to, lai tās ir lieliska Jūsu māju vizītkarte. Tās var būt dažādas formas, ar vai bez dekoratīvajiem pildiņiem, koka imitācijas vai citā krāsā. Visām plastikāta durvīm ir iespējams uzstādīt vairāku veidu stikla paketes: standarta 24 mm (Ug* = 1.1 W/m2k) vai trīskāršās 44 mm (Ug* = 0.6 W/m2k) ar paaugstinātu siltuma noturību.

BūvPalīgs piedāvātajām ārdurvīm ir pastiprināts PVC durvju vērtnes profils, divkāršs vērtnes blīvējums maksimālai siltumnoturībai un jaunākās paaudzes furnitūra. Jums ir iespēja izvēlēties dažādus rokturus (dekoratīvos, nospiežamos), vairāku veidu slēdzenes (1-punkta, 3-punktu, ar rullīti, ar mēlīti), mehānisko aizvērēju un citu papildaprīkojumu.

Ja Jūsu izvēle ir PVC iekšdurvis, mēs piedāvājam plašu tehnisko izpildījumu un dažādu krāsu durvju profilus. Sadarbībā ar “AMG Montāža” un “Gealan”, BūvPalīgs palīdzēs Jums izraudzīties vispiemērotākās plastikāta durvis.

Bīdāmās PVC durvis telpai piešķir modernu izskatu un rada īpašu atmosfēru. Tās tiek izgatavotas pēc īpaša pasūtījuma, jo katras durvis ir unikālas. Galvenās PVC bīdāmo durvju priekšrocības ir dzīvojamās platības ekonomēšana, telpu paplašināšana, kā arī īpašs un funkcionāls interjera akcents.

Vienkāršākais bīdāmo PVC durvju variants sastāv no standarta logu profila, izmantojot furnitūru, kas nodrošina vērtnes pārvietošanos paralēli loga plaknei. Jūsu ērtībai BūvPalīgs piedāvā bīdāmo durvju automātiku, kā arī pēc vajadzības – slēdzeni, stiklojuma aizvietošanu ar paneli, divpusēju rokturi u.c.

(bilde sānā) GEALAN 8000 IQ sistēmas durvis ir lieliska Jūsu mājas vizītkarte un arhitektūras stila atspulgs. Tās ir konstruktīvi vienkāršas un drošas, kā arī mūsdienīgas pēc sava ārējā izskata. Šīs durvis nesatur kaitīgas svina piedevas, tāpēc ir ekoloģiskas. Iekšējā poliuretāna pildviela nodrošina teicamu siltumizolāciju, tām ir monolīta stuktūra, kas aiztur uguns izplatīšanos un nelaiž cauri ūdeni, līdz ar to izturības latiņa tiek pacelta īpaši augstu. 8000 IQ durvis ir sitienu, saules staru, caurvēja un mitruma noturīgas un tiek izgatavotas pēc DIN 53453 normām. Pavisam no 8000 IQ sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus logu un durvju konstrukciju tipus, gan standarta, gan nestandarta formas, tai skaitā sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās. Pieejamas baltas durvis, krāsainas durvis, kā arī durvis ar koka tekstūras imitāciju, kas izskatās kā īstas koka durvis.

*stikla siltuma vadītspēja