Koka durvis

Mūsu piedāvātās koka durvis tiek izgatavotas no augstākās kvalitātes Latvijas priedes, bērza, ozola vai oša. Šādas durvis katrā mājā un telpā ienes mājīgumu, omulību un autentiskumu. Varat būt pārliecināti, ka īsta koka durvis rada labu iespaidu un liecina par saimnieka estētisko gaumi un izpratni par patiesām vērtībām. Atbilstoši piemeklētas koka durvis Jūsu projektam piešķirs papildu vērtību, kas nezudīs laika gaitā un kalpos arī nākamajām paaudzēm.
BūvPalīgs sadarbojas ar mūsmāju ražotājiem, kuri jau vairākas desmitgades krājuši pieredzi koka logu un durvju izgatavošanā, kas atbilst tieši mūsu klimata apstākļiem. Mēs piedāvājam personalizēt Jūsu mājas ar izcilas kvalitātes koka durvīm. Mūsu klienti novērtē meistaru padomus un individuālu pieeju nestandarta risinājumiem, lai mūsu piedāvātās preces un pakalpojumi iekļautos Jūsu redzējumā, kā arī sniedzam caurspīdīgumu attiecībā uz kvalitāti, termiņiem un reālu gala rezultātu.
Ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības, BūvPalīgs ieteiks piemērotākās koka durvis Jūsu dzīvoklim, mājai vai sabiedriskajai ēkai. Piedāvāto koka durvju cena ir variējama, atkarībā no izmantotā koka un izvēlētās furnitūras. Klasiskās koka ārdurvis var būt 68 mm, 78 mm vai 90 mm biezumā, kas ir atbilstoši Rietumeiropas standartiem.

Vai Jums ir padomā koka ārdurvis vai iekšdurvis?

Koka ārdurvis
Jebkurš nams sākas ar durvīm, tās ir Jūsu māju vizītkarte. Vai tā būtu sabiedriskā ēka, vai privātmāja, ieejas durvis ir kā pirmais rokasspiediens, kas atstāj iespaidu uz ikvienu ciemiņu. Tādēļ, ka tās ir viens no vissvarīgākajiem interjera elementiem, ieteicams rūpīgi izvērtēt to funkcionalitāti. Galvenie kritēriji koka durvju izvēlē un uzstādīšanā ir drošība un aizsardzība pret ārējiem apstākļiem.
Funkcionalitātes ziņā koka ārdurvis ir daudzpusīgākas par iekšdurvīm. Izvēles procesā ir būtiski ņemt vērā klimatiskos apstākļus un temperatūras svārstības, kā arī pārliecināties, ka durvju furnitūra (atslēga, eņģes, rokturi) ne tikai labi izskatīsies, bet galvenokārt pasargās Jūs no nelūgtiem viesiem. Kā beidzamais faktors ir jāmin durvju atbilstība mājas arhitektūrai un stilam.

Koka ārdurvīm ir iespējami divi dažādi biezumi: 68 mm ar 2 stiklu paketi vai siltinātiem pildņiem vai 90 mm ar 3 stiklu paketi vai siltinātiem pildņiem. Mēs piedāvājam arī dubulto blīvējumu un alumīnija slieksni. Koka ārdurvīm tiek izmantotas eņģes ar trīs dimensiju regulēšanas iespēju, daudzpunktu slēdzene un redzami vai iebūvēti durvju aizvērēji. Mūsu piedāvātie durvju rokturi piedāvās lielu izvēli gan mūsdienīga, gan vēsturiska stila piekritējiem.

Vēlamo durvju krāsu mūsu klienti var izvēlēties no RAL un NCS krāsu katalogiem, kā arī ir iespējams lietot arī lazūrkrāsas (beicēta lakota virsma ar redzamu koka tekstūru).

Lielākoties koka ārdurvis tiek izgatavotas no Latvijā augušas priedes, taču individuālu vēlmju gadījumā BūvPalīgs piedāvā arī ozolkoku vai citus eksotiskus kokus.

Sazinieties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi!

Koka iekšdurvis
Iekšdurvis ir viens no svarīgākajiem interjera elementiem, kas nepārprotami stāsta par telpu, tās funkciju un stilu. Iekšdurvis kalpo kā dzīvojamo telpu nodalītājas, kā arī skaņas un smaržu izolētējas dzīvojamās telpās. Jūs varat uzsvērt vai papildināt jebkuras telpas interjeru un noskaņu, izvēloties kādu no daudzajām koka faktūrām, krāsu un furnitūru. Jūsu vīzija ir mūsu likums!
Izgatavojot koka iekšdurvis Jūsu projektam, mēs par pamatu ņemsim Latvijā audzētas priedes, ozola, bērza vai oša masīvkoku, tam pieskaņojot atbilstošu finierējumu un tonējumu.
Mēs Jums piedāvājam divu veidu iekšdurvis: gludās koka iekšdurvis un tapotās (savienojumi ar tapām) koka iekšdurvis. Gludās durvis pēc to ārējā izskata ir askētiskākas. Izmērs atbilst klienta individuālajam pasūtījumam, klasiski tas ir robežās no 68 mm līdz 98 mm biezumā. Tapotās pildiņdurvis atšķiras ar koka reljefu, kas izgatavots saskaņā ar klienta vēlmēm.
Pilnā koka durvju komplektācijā ietilpst – kārba, vērtne, dekoratīvās apmales (kleides), eņģes un atslēgu mehānisms. Pēc Jūsu vēlmēm ir iespējams piemērot atbilstošu durvju rokturi, kā arī izvēlēties slēptas eņģes, durvju aizvērēju, magnētisko slēdzeni u.c.
Standarta piedāvājumā iekšdurvis tiek izgatavotas ar pārfalci, kas apslēpj durvju mehānismus un salaiduma vietas starp kārbu un vērtni, tādējādi durvis organiski iekļaujas kopējā interjerā. Vērtnes ar pārfalci, precīzi iestrādātas blīvgumijas un slieksnis samazina gaisa apmaiņu (smakas, caurvēju) starp telpām, tādējādi nodrošinot optimālu mikroklimatu telpās.
Koka iekšdurvju krāsa ir pieejama no RAL un NCS katalogiem. Iespējams izmantot arī beices un lakas, kas ietonē koku, maksimāli saglabājot tā dabīgo izskatu, vienlaikus pieskaņojot durvju izskatu citiem interjera elementiem (grīdai, mēbelēm, trepēm utt.). Koku iespējams kombinēt ar stiklu, rūtojumu, vitrāžām un citiem dekoratīviem elementiem.
Lai noskaidrotu, kādas ir piemērotākās koka iekšdurvis Jūsu projektam, sazinieties ar mums!