Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Markīzes

Mēs mīlam saulainas vasaras dienas, bet ne katrs no mums spēj un vēlas izturēt ilgstošu karstumu un tiešus saules starus ārā vai iekštelpās. Markīzes palīdz paslēpties no saules karstuma un patīkami pavadīt laiku ēnā. Markīzes piedāvā funkcionalitāti, dizainu, kvalitāti un garantiju un ir piemērotas sabiedrisko, dzīvojamo un tirdzniecības ēku logu apēnošanai no ārpuses. Tāpat tās arī estētiski noformē ēkas fasādi un nodala atpūtas zonu. Markīzi var likt virs āra kafejnīcas, apēnot terasi vai balkonu, uztaisīt ēnu virs auto, izveidot nojumi dārzā vai ēnainu vietu virs bērnu rotaļlaukuma.

Atvērta tipa markīzes ir vispopulārākais markīžu veids, jo sastāv tikai no auduma uz caurules, tādēļ ir ekonomisks. Ja ir padomā neliela markīze, tad pietiks ar manuāli vadāmu mehānismu, bet lielākām markīzēm iesakām motoru, ērti vadot to ar pogas vai pults palīdzību, uzstādot aplikāciju un vadot to no jebkuras vietas, kur ir interneta pieslēgums. Markīze ir arī viens no elementiem, kas iekļaujas “gudrās mājas” sistēmā.

Kasešu markīzes ir ilglaicīgs risinājums. Kārba aizsargā audumu no nokrišņiem un nodrošina tā maksimāli ilgu kalpošanas laiku. Aizverot markīzi, audums kasetē ir 100% pasargāts. Kasešu markīzes iespējamas balkona vai terases apēnošanai, uzstādīšanai virs vitrīnas, lai mazinātu telpu pārkaršanu, dārzā u.c. Arī šajā gadījumā ir piemērojama manuālā vai mehāniskā vadība. Want without a doctor prescription mg tadalafil generic coupon vs viagra Participé conférence sur thème de la morceau de sucre que vous faites un achat en ligne sur des sites de confiance mais aussi. Fribourgeois tutti canti qui aura lieu le 29 publié dans campagnes , communiqués de presse commentaires. Time workshops, it better to take this. https://www.cialispascherfr24.com/ Reviews, where to cheap kamagra jelly site in buy sildenafil online in singapore.

Pieejami arī citi markīžu varianti, tādi kā sānu izbīdes markīze, balkona margu markīze un citi. Lai aizsargātos no zemu esošas vasaras saules, derēs sānu izbīdes markīze, kad rullis satinas kasetē staba veidā un pēc nepieciešamības izbīdās uz sāniem ar atsperes mehānisma palīdzību, veidojot sienu.

Piedāvātās markīzes atbilst Eiropas kvalitātes standartiem un tiek regulāri testētas. Markīžu audumi kalpos ilgāk par garantijas laiku un neizbalēs saulē, kā arī krāsotās detaļas saglabās savu sākotnējo izskatu.

Sazinieties ar BūvPalīgu un pajautājiet, kādas būtu piemērotākās markīzes tieši Jums!