Plastmasas (PVC) logi

PVC logi joprojām ir pirmā izvēle daudziem mūsu klientiem, kuri novērtē mūsdienīgumu, kvalitāti un izturību. Šie logi ir izgatavoti no polivinilhlorīda, pazīstama kā PVC, jeb termoplastiska plastmasas materiāla, kas ir ķīmiski izturīgs, nav degtspējīgs, ļoti ciets un ar augstu elastības moduli. Tas ir trešais visvairāk ražotais plastmasas polimērs pasaulē, un guvis arī BūvPalīgs meistaru atzinumu logu izvēlē.

Mēs apzināmies, ka liela nozīme ir stiklojumam, tam jābūt kvalitatīvam un uzticamam, tādēļ mēs Jums piedāvājam tikai augstākās kvalitātes stikla paketes, lai tās nodrošinātu maksimālu siltuma un skaņas necaurlaidību jebkādos apstākļos. Plastmasas logi palīdz ekonomēt uz apkures rēķina, jo cauri PVC logiem izplūst 63% mazāk siltuma nekā caur vecajiem logiem ar koka rāmi.

Plastmasas logi ir tehnoloģiski ideāla konstrukcija, kas Jūs atbrīvos no veco logu neērtībām. Aukstā laikā logi nebūs jāaizlīmē vai jāpiebāž ar segām, kā arī tiks atrisināta caurvēja problēma. PVC materiāls nav pakļauts korozijai, tas ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību un ir absolūti nekaitīgs cilvēkam un videi. Vācijā PVC logus visbiežāk izvēlās bērnu aprūpes telpu un medicīnas iestāžu būvniecībā. No šī paša materiāla izgatavo tējkannas, televizoru korpusus un citus priekšmetus, kas atrodas mūsu mājās.
Polivinilhlorīdu jeb PVC ražo ar ekstrūzijas tehnoloģijas palīdzību. Tā ir materiāla veidošana, izspiežot to caur spiedveidni, lai iegūtu konkrēta profila objektu. Mūsdienu plastmasas logu profila materiāls satur speciālas piedevas, pateicoties kurām baltā krāsa nemainās daudzu gadu garumā.

BūvPalīgs sadarbojas ar pārbaudītiem logu profilu ražotājiem, tādiem kā “Gealan”, “KBE” un citiem.

“Gealan” logu furnitūras izstrādātas pēc izcilākajiem ražošanas standartiem un tām piemīt nevainojama vācu kvalitāte. Šie logu profili tiek ražoti ar jaunākajām tehnoloģijām un atbilst augstākajām tehniskajām un ekoloģiskajām prasībām. “Gealan” logi kūst tikai tiešas liesmas ietekmē un ir pašdziestoši. Šo ražotāju atzīst logu izplatītāji visā pasaulē, tāpēc tam ir piešķirts augstākais starptautiskā standarta sertifikāts – DIN NE ISO 9001.

Profilu sistēma GEALAN S 8000 – S 9000 ir loga profils ar ārējo blīvējumu sešu kameru variantā. GEALAN S 9000 profilu sistēmās var iemontēt 40 mm biezas stikla paketes un tā montāžas dziļums ir 74 mm. Tas ļauj uzstādīt tērauda cietības elementus, kas nepieciešami konstrukcijas stabilitātes nodrošināšanai. Vērtnes inerces moments ar tērauda stiegrojumu ir 2,64 līdz 5,51 cm4. Šī ir unikāla logu sistēma, kuru mēs iesakām būvkonstrukcijām, kā arī sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās. No S 9000 sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus standarta un nestandarta logu konstrukciju veidus. GEALAN S 9000 IQ 6-u sistēmas kameru variantam ir pievienotas divas papildu siltumizolācijas kameras, kas uzlabo siltuma vadītspēju par apmēram 0,1-0,2 Vt/m2K. Piedāvājumā ir logu profili bez blīvējuma un ar blīvējumu.

Izgatavojot šos logus, tiek ņemtas vērā visprasīgāko dizaineru, arhitektu un būvnieku vēlmes: harmoniskas proporcijas, šauri redzami profila elementi, mīkstas kontūras, glancēta virsma un bagātīga krāsu palete. Šeit Jūs noteikti atradīsiet savas ieceres realizāciju.

BūvPalīgs piedāvātās logu furnitūras tiek ražotas no ekoloģiski tīriem materiāliem, tāpēc tās ir iecienījuši mājokļu iekārtotāji visā Latvijā. Labo reputāciju ražotāju un klientu vidū tā ir ieguvusi augstās precizitātes dēļ, kura tiek izmantota izgatavošanas procesā un nodrošina izcilu drošību. Logu furnitūras cenas ir pieņemamas un kvalitātei atbilstošas.

Mēs sadarbojas ar vairākiem pašmāju uzņēmumiem, kas lepojas ar pieredzi un pilnvērtīgu ražošanas bāzi, lai īstenotu ikviena klienta pārdrošākās idejas logu stiklojuma jomā.