Alumīnija-koka logi

Alumīnija-koka logi lieliski apvieno termoizolāciju ar koka estētiskajām un alumīnija tehniskajām īpašībām. Šie logu profili ir pieejami dažādos vizuāli atšķirīgos stilos un atbilst augstām energoefektivitātes prasībām, tāpēc tos izmanto gan dzīvojamās ēkās, gan sabiedriskās un rūpniecības ēkās.
Mūsdienu būvniecībā ir jūtama klientu vēlme pēc liela apjoma stiklojuma ar precīzu un smalku līniju, tāpēc alumīnija un koka apvienojums logu rāmjos Jūsu būvei piešķirs elegantu vienkāršību, pat minimālismu, koka siltumu un reizē iekļausies visneparastākajos arhitektoniskajos risinājumos. Apvienotie divu materiālu logi samazinās vajadzību pēc siltuma ziemā un dzesēšanas vasarā. Kopumā Jūs ietaupīsiet izdevumus par apkuri un logu uzturēšanu un apkopi.
Par loga profila konstrukcijas pamatelementu tiek izmantots koks, un alumīnija galvenais uzdevums ir pasargāt koku no ārējās vides ietekmes: vēja, lietus un sniega. Alumīnija un koka savienojums papildus arī paaugstina konstrukcijas drošību.
BūvPalīgs piedāvā izvēlēties kādu no RAL kataloga krāsām logu rāmjiem. Koka elementi ir pieejami arī ar lakas pārklājumu, kas nodrošina koka dabiskā izskata saglabāšanos. Koka detaļas tiek apstrādātas ar lakām un krāsām, kas ražotas uz ūdens bāzes, nodrošinot ekoloģiski drošu produktu. Atkarībā no Jūsu vēlmēm telpu siltumizolācijā un dizainā, ir iespējamas dažādas stiklojuma kombinācijas.
Visas mūsu logu konstrukcijas atbilst augstākajām tehnoloģiskajām un kvalitātes prasībām.