Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Paneļu žogi

Paneļu žogu priekšrocības ir īpaši ilgs kalpošanas laiks un nelieli ieguldījumi tā uzturēšanā. Tā pārdomātais un askētiskais dizains, neuzkrītošā krāsa un vienkāršās, simetriskās stiepļu līnijas rada sakārtotas un tīras vides izskatu. Paneļu žogi piemēroti privātmāju, skolu, sporta laukumu, rūpnīcu, pašvaldības iestāžu, bērnudārzu un industriālo objektu iežogošanai. Paneļu izgatavošanā tiek izmantotas augstākās kvalitātes izejvielas, kas nodrošina paneļu žoga izturību un ilgmūžību.

Paneļu žogi tiek ražoti no termiski apstrādātām cinkotām tērauda stieplēm vai no cinkotām un ar pulverkrāsošanas metodi pārklātām stieplēm. Piedāvājam Jums plašu žogu sortimentu ar piecu gadu pretkorozijas garantiju. Žoga izturība, apstrāde un pārdomātais dizains spēj ilgstoši kalpot jebkuros laika apstākļos. To apliecina visā Latvijā uzstādītie paneļu žogi, kas veic savu primāro funkciju ikvienā no četriem Latvijas gadalaikiem.

Paneļu žoga stieples diametrs – 4 vai 5 mm, augstums – 1.03-2.03 metri, acs izmērs – 50 x 200 mm, krāsas – zaļa, brūna, antracīta, karsti cinkota vai cita no RAL krāsu paletes, stieples izliekuma izvirzījums – 30 mm. Paneļu žogiem piemērojami augstas kvalitātes, izturīgi, labi nostrādāti stabi. Pirms krāsošanas, stabi ir cinkoti no iekšpuses un ārpuses, kas nodrošina ilgstošu aizsardzību pret koroziju. Preču sortimentā pieejami stabi garumā no 2000 mm līdz 3000 mm, kas izstrādāti balstoties uz klientu pieprasījumu. Stabu diametrs ir 60 x 40 mm, cinka pārklājums – 275 g/m2. Krāsa var tikt pielāgota – vai nu zaļa (RAL 6005) vai brūna (RAL 8017).