Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas ir elegants un lakonisks risinājums Jūsu logiem, kas strādā kā saules filtrs dienā un tumsas aizsegs naktī. Tās ir piemērotas gan mājai un dzīvoklim, gan birojam. Rullo žalūzijas pēc vajadzības tiek stiprinātas ailē, pie sienas vai pie griestiem. Vadība notiek ar ķēdītes palīdzību, taču ir iespēja arī tās aprīkot ar motoru. Kā audumus Jūs varat izvēlēties sauli atstarojošus audumu ar speciālu pārklājumu, kas aiztur karstuma uzkrāšanos telpā, kā arī pilnīgi gaismu bloķējošu audumu, kas pilnībā aptumšo telpu, pārvēršot to par kinozāli vai ļauj izgulēties pat dienas laikā.
Rullo kasešu žalūzijas uzstāda uz loga rāmja, tādējādi tās netraucē loga atvēršanu un vēdināšanu. Šāda tipa žalūzijas ir piemērotas nelieliem logiem un arī durvīm. Kompaktā mehānisma dēļ tās uz loga ir gandrīz nemanāmas. Kasešu žalūzijas var būt dažādās krāsās, bet tradicionāli tiek izvēlētas baltas, gaiši vai tumši brūnas vai pelēkas. Arī šajā gadījumā ir iespējams piemērot audumu, atkarībā no telpas funkcijas. Piedāvājam arī audumus ar dekoratīvām tekstūrām un zīmējumiem, kas piemērojas interjeram un rada mājīgu atmosfēru.
Dienas-nakts rullo žalūzijas ir izgatavotas no auduma, un īpašās auduma struktūras dēļ (biezas strīpas mijas ar caurspīdīgām) tās var atstāt daļēji atvērtas. Visbiežāk šāda veida žalūzijas uzstāda mājokļa pirmajā stāvā; garāmgājējiem būs grūti saskatīt mājokļa iekšpusi, savukārt ārpusi redzēt būs viegli. Dienas-nakts žalūzijas var stiprināt ailē, pie sienas vai pie griestiem. Žalūziju audumu klāsts ir plašs un
piemērots dažādiem interjeriem.

Dienas-nakts žalūzijas kasetes uzstāda uz loga rāmja, vislabāk – uz nelieliem logiem vai durvīm. Tās netraucē atvērt un aizvērt logu, jo neatrodas atdalīti no oga. Arī šo žalūziju veidu izvēlas pirmajiem stāviem, jo no ārpuses iekšpusi saskatīt ir grūtāk, bet no iekšpuses ārpusi – viegli. Audums ir pieejams dažādās krāsās, un tā struktūra ir pamīšus biezas strīpas un caurspīdīgas strīpas.

Motorizētas rullo žalūzijas tiek vadītas ar pogu, no pults, caur telefona aplikāciju vai gudrās mājas (smart house) sistēmu. Tas ir lielisks risinājums liela izmēra rullo žalūzijām, to uzstādīšanai lielā augstumā vai arī klienta komfortam. Motora darbība ir klusa un ātra.