Garāžu vārti

Vai Jūs meklējat labākos un izdevīgākos garāžas vārtus?
BūvPalīgam ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs:
• paceļamie sekciju jeb industriālie garāžas vārti
• vienplaknes paceļamie garāžas vārti
• rullējamie garāžas vārti
• vienvērtņu garāžas vārti
• divviru garāžas vārti

Paceļamie sekciju garāžas vārti ir piemēroti gan privātiem, gan industriāliem projektiem. To augstā funkcionalitāte tos izvirza priekšā citiem vārtu veidiem, jo tie uzlabo ēkas siltumnoturību un skaņas izolāciju, un tos lietot ir ērti un vienkārši. Šīs paceļamās garāžas durvis ietaupa vietu, jo veroties paceļas uz augšu un paslīd zem griestiem. Sekciju tipa vārti lieliski piemēroti arī tādām telpām, kurās regulāri notiek cilvēku vai transporta plūsma. Atbilstoši Jūsu projektam, tos ir iespējams aprīkot ar motoru automātiskai pacelšanai.

Sekciju veida garāžas vārtus ir iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailē, un tie nodrošina līdz pat 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā paceļamie vienplaknes vārti. Turklāt tie visās četrās malās ir aprīkoti ar kvalitatīviem blīvējumiem, kuri nezaudē elastīgumu ilgākā laika periodā un ir noturīgi pret laikapstākļu iedarbību.

Paceļamie vienplaknes garāžas vārti ir no tērauda vai koka. Tie apvieno augstu kvalitāti, ilglaicību un jaunāko tehnoloģiju, kas sniedz drošu vadību un izturību jebkādos laikapstākļos. Tērauda garāžas vārtus klienti visvairāk iecienījuši baltā krāsā, taču tie ir pieejamas arī vairāk nekā 200 citās RAL krāsās. Savukārt, masīvkoka vārti tiek piedāvāti vai nu no priedes, vai hemlokegles (tsugas). Šiem garāžas vārtiem ir visas priekšrocības – drošība un kvalitāte, komforts un izskats, un laika gaitā līdz sīkumiem izstrādātas detaļas. Pēc Jūsu izvēles iespējamas arī dekoratīvas virsmas.

Pieejami arī rullējamie garāžas vārti, un tie, tāpat kā sekciju vārti, garāžā aizņem ļoti maz vietas. Arī garāžas priekšpusē tie rada maksimāli daudz brīvas vietas, jo tie rullējas uz augšu. Šis vārtu veids ir labākā izvēle, ja nav vēlams aizņemt garāžas griestu daļu un nav vietas tās sānos, lai atvērtu vārtu vērtni. Turklāt pluss ir tāds, ka nav nozīmes konkrētās garāžas ailes formai, jo tos iespējams uzstādīt gan tad, kad aile ir apaļa, gan taisnstūrveida, gan ar slīpinātu augšdaļu.

Veramie vienvērtņu garāžas vārti būs atbilstoša izvēle, ja garāžas durvju aile nav liela vai klientam ir īpaša prasība pēc manuālas durvju atvēršanas. Šie vārti ir aizpildīti ar vertikālām T-10 profila plāksnēm.

Veramie divviru garāžas vārti būs visekonomiskākā izvēle garāžas aizvēršanai. Vienkārši, bet laika gaitā pārbaudīti risinājumi nodrošina zemas izmaksas un vairākus ieguvumus. Divviru vārtu vērtne un rāmis ir izgatavoti no cinkotiem tērauda profiliem bez siltuma pārrāvuma. Vārtu vērtne iespējama ar vertikālu, horizontālu vai diagonālu profilēšanas lokšņu (T-10) aizpildījumu. Rāmja daļas ir pieskrūvētas, speciāls balsts ierobežo vārtu vērtnes nekontrolētu aizvēršanos un speciāls eņģu ierobežotājs aizsargā durvju vērtnes no izkrišanas no eņģēm.

Sekciju vārtu komplektācijā sadarbojamies arī ar pasaulē vadošo durvju ražotāju “Flexi Force” (Nīderlande). Sekciju vārtu kvalitāti nodrošina starptautiskais standarts – NE 13241-1:2003.

Vārtu konstrukcija ir ieguvusi arī Zviedrijas tehniskās pētniecības institūta (SP Technical Research Institute of Sweden) sertifikātu. Tas sniedz maksimālu drošību to lietošanas laikā un aizsardzību pret zagļiem.

BūvPalīgs piedāvā sadarbību ar Latvijā vadošajiem piegādātājiem – pēc Jūsu izvēles pieejami gan Hörmann garāžas vārti, gan Ripo garāžas vārti. Mūsu uzstādītie vārti jau priecē savus saimniekus visā Latvijā, un mēs priecāsimies uzklausīt un izpildīt arī Jūsu vēlmes!