Telefona numurs
+371 20011555
E-pasts
info@buvpaligs.lv
Adrese
Romas iela 45, Jelgava
Pieteikt Zvanu

Vārti

Sekciju vārti

Industriālām vai privātām vajadzībām piedāvājam paceļamos sekcijas veida vārtus. Šāda veida vārti ir ērts un praktisks risinājums visās telpās, kur notiek regulāra transporta vai cita veida plūsma. Vārti uzlabo ēkas siltumnoturību un skaņas izolāciju. Vārtu lietošana ir vienkārša un ērta, nepieciešamības gadījuma vārtus var aprīkot ar motoru automātiskai vārtu pacelšanai. Visi mūsu vārti tiek ražoti katram klientam individuāli, tāpēc vārtu izmēru un krāsu varat izvēlēties Jūs! Vārti tiek komplektēti izmantojot tikai uzņēmuma “Italpanelli” kvalitatīvākās sekcijas, kuras tiek ražotas no 40mm bieza tērauda. Vārti tiek siltināti ar videi nekaitīgām poliuretāna putām un Nīderlandes uzņēmuma “Flexi Force” komplektējošajām daļām.
Vārtu kvalitāti apstiprina mums piešķirtais starptautiskais standarts – NE 13241-1:2003
Zviedrijas tehniskās pētniecības institūts (SP Technical Research Institute of Sweden) ir sertificējis mūsu vārtu konstrukciju.

Garāžu vārti

Populārākie sekciju veidu vārti ir domāti priekš siltajām un aukstajām garāžām. Šāda veida vārti tiek izgatavoti tikai garazu-varti no augstākās kvalitātes sendvič tipa cinkota tērauda sekcijām, tāpēc šie vārti nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju. Visi mūsu garāžu vārti ir sertificēti un pārbaudīti Zviedrijas produktu testēšanas institūtā. Katru vārtu dizainu izvēlaties Jūs, padarot šos vārtus unikālus un piemērotus tieši Jums!
Paneļi – piedāvājam plašu izvēli paneļu struktūrām, sākot no tradicionālā koka vai apelsīna tekstūras gravējuma beidzot ar pilnīgi gludām struktūrām.
Automātika – lai vārti būtu ērtāk lietojami piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu automātisko vārtu risinājumiem. Automātiskie vārti ir ne tikai ērtāki un energoefektīvāki, bet tie arī paaugstina Jūsu garāžas drošību, jo automātika aizverot vārtus darbojas kā atslēga.

Industriālie vārti

Ērts un praktisks risinājums saimnieciskajām telpām kuras tiek pakļautas lielai cilvēku, transporta, vai jebkāda cita industrialie-varti
veida plūsmai. Šie vārti izskatās pievilcīgi un ir vienkārši lietojami. Uzstādot šādus vārtus Jūs arī palielināsiet telpas siltumnoturību un telpas tehnisko pielietojumu kopumā. Katri vārti tiek izgatavoti individuāli pēc klientu vēlmēm, tāpēc tie var tikt aprīkoti ar personāldurvīm, logiem vai citu papildus aprīkojumu (skat. zemāk). Vārtu konstrukcija, kā jau visiem mūsu vārtiem ir sertificēta un pārbaudīta Zviedrijas produktu testēšanas institūtā.

Ātrgaitas vārti

Ātrgaitas vārti būs piemērotākā izvēle, ja vēlaties ātrus, izturīgus vārtus savai rūpnīcai vai jebkurai citai telpai. Tie ir atrgaitas-vartiizgatavoti no polivinilhlorīda materiāla, kas ir īpaši izturīgs un viegls un piemērots izmantošanai dažādos apstākļos. Vārti ir aprīkoti ar īpaši jaudīgiem elektrodzinējiem, kas nodrošina zibenīgu vārtu atvēršanu un aizvēršanu. Drošības nolūkos vārti ir aprīkoti ar pretiespiešanas sensoriem apakšējā blīvgumijā, kā arī ar diviem fotosensoriem sānu vadotnēs.

Ja Jums ir nepieciešami ātrgaitas vārti pārtikas ražošanas vai uzglabāšanas telpām, piedāvājam Jums alumīnija ātrgaitas vārtus. Šo vārtu mehānisms ir no nerūsējošā tērauda, lai vārti būtu piemēroti pārtikas ražotņu telpām.

Ātrgaitas vārtu galvenās priekšrocības ir:

 • ievērojami paātrināta satiksmes plūsma starp telpām
 • ilgs kalpošanas laiks
 • telpas energoefektivitātes uzlabošana
 • ātra un vienkārša uzstādīšana
 • kompakts vadības bloks ar integrētam kontroles pogām
 • plašās pielietošanas spējas – tie ir piemēroti putekļu neielaišanai telpā, kā arī caurvēja mazināšanai.

Vārtu papildaprīkojums:

 • Elektromotors – automātiskai un vieglai vārtu pacelšanai
 • Logiem – dienasgaismas ielaišanai telpā, kā arī pārredzamības nodrošināšanai vārtu otrajā pusē
 • Personāldurvīm – ērtākai personāla pārvietošanai caur vārtiem, šādas durvis samazina patērēta laika daudzumu kas nepieciešams lai šķērsotu vārtus, kā arī aukstajā laikā samazina siltumzudumus.
 • Ķēdes reduktors – vārtu ērtai un vienkāršai atvēršanai izmantojot ķēdes mehānismu, šāda mehānisma lielākais plus ir iespēja vārtus fiksēt dažādos augstumos.
 • Slēdzene – drošības uzlabošanai
 • Ventilācijas lūkas – svaiga gaisa ielaišanai telpā
 • Drošības uzlabošanai piedāvājam vārtu aprīkot ar drošības profiliem pret pirkstu iespiešanu un atsperu plīšanu.

Vārtu pacēlumi

1. Standarta pacēlumsaugstais-pacelums
Šis ir visizplatītākais vārtu pacēluma veids, jo vārti ar šāda veida pacēlumu izmaksā vismazāk. Brīvajai telpai starp griestiem atkarībā no vārtu augstuma ir jābūt no 370-700mm.

2. Augstais pacēlumsaugstais-pacelums
Piemērotākais variants rūpniecības vai ražošanas telpām, jo šādi tiek maksimāli izmantots telpas augstums. Brīvajai telpai starp griestiem atkarībā no vārtu augstuma ir jābūt vismaz 700mm.

3. Zemais pacēlumszemais-pacelums
Šāda tipa pacēlums ir vispiemērotākais telpās kurās augstums starp griestiem un aili ir mazs. Brīvajai telpai starp griestiem atkarībā no vārtu augstuma ir jābūt no 188-370mm.

4. Speciālais pacēlumsspecialais-pacelums
Šādu pacēluma tipu iesākam izvēlēties gadījumos, ja tradicionālo pacēlumu ierīkošanai ir kāds šķērslis piemēram – caurule vai slīps jumts. Šādos gadījumos pacēlumu izgatavo individuāli, ņemot vērā visus šķēršļus. Brīvajai telpai starp griestiem atkarībā no vārtu augstuma ir jābūt vismaz 200mm.

5. Vertikālais pacēlumsvertikalais-pacelums
Šādā vārtu pacēluma veidā vārtu plāksne visā tās augstumā vertikāli virzās uz augšu, piemērots telpām ar augstiem griestiem. Brīvajai telpai starp griestiem atkarībā no vārtu augstuma ir jābūt vismaz 500mm.