Sekciju vārti

Sekciju veida vārti ir vispiemērotākie gan privātiem, gan industriāliem projektiem. To augstā funkcionalitāte tos paceļ pāri citu vārtu veidiem, jo sekciju vārti uzlabo ēkas siltumnoturību un skaņas izolāciju un tos lietot ir ērti un vienkārši. Sekciju vārti lieliski piemēroti telpām, kurās regulāri notiek cilvēku vai transporta plūsma. Atbilstoši Jūsu projektam, šos vārtus ir iespējams aprīkot ar motoru automātiskai to pacelšanai.
BūvPalīgs piedāvā Jums izvēlēties gan sekciju vārtu izmēru, gan krāsu. Katrs pasūtījums ir individuāls, tāpēc mēs esam gatavi uzklausīt Jūsu vēlmes un vajadzības un garantējam lielisku rezultātu!

Vārti tiek komplektēti no vārtu sekcijām, kas tiek ražotas no 40 mm bieza tērauda un ir paredzētas rūpniecības, tirdzniecības, lopkopības un dzīvojamām ēkām. Sekciju vārti tiek siltināti ar videi nekaitīgām poliuretāna putām un akmens vati, kas īpaši labi kalpo visu cauru gadu. Sekciju vārtu komplektācijā sadarbojamies arī ar pasaulē vadošo durvju ražotāju “Flexi Force” (Nīderlande).

Sekciju vārtu kvalitāti nodrošina starptautiskais standarts – NE 13241-1:2003.

Vārtu konstrukcija ir ieguvusi arī Zviedrijas tehniskās pētniecības institūta (SP Technical Research Institute of Sweden) sertifikātu.