Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Apkope un serviss

BūvPalīgs piedāvā pilnu apkopi un servisu gan mūsu uzstādītiem produktiem garantijas laikā un pēc tā, gan jau iepriekš realizētiem projektiem. Mēs garantējam efektīvu apkalpošanu, uzturēšanu, remontu un produktu modernizēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā spējam piedāvāt rezerves daļas.

Dažkārt produkta lietošanas laikā atsevišķas detaļas nolietojas intensīvāk nekā pats produkts, tāpēc ir nepieciešams veikt dažādus remontdarbus, lai nomainītu detaļas un savestu visu kārtībā.
Regulāra tehniskā apskate un apkope nodrošinās Jūsu produktu ilgmūžību un nevainojamu darbību.

Mūsu pieredze Jums sniegs efektīvu palīdzību arī tādā gadījumā, ja ir vajadzīga pieredzējušu meistaru konsultācija un uzticams padoms.

Sazinieties ar mums un uzdodiet savu jautājumu!

BūvPalīgs operatīvi atrisinās Jūsu problēmu bez liekas vilcināšanās.

Le risque d’atteinte musculaire est aussi plus élevé chez certains patients. Parlez-en à votre médecin, si un de ces éléments vous concerne :. L’utilisation de ce médicament est déconseillée chez les patients présentant une intolérance au galactose, un déficit en lactase de Lapp ou un syndrome de malabsorption du glucose ou du galactose maladies héréditaires rares. cialispascherfr24 Voir aussi la rubrique 4 de cette notice,.