Alumīnija durvis

Alumīnija durvis īpaši izceļas ar savu ilgmūžību un noturību pret ārējās vides faktoriem, tādiem kā nokrišņi un saule. Šīs durvis kalpo gadiem ilgi un ir lieliski piemērotas sabiedriskām ēkām, kurās ir liela cilvēku plūsma, un arī privātmājām, jo ir ekonomiskas un ilglaicīgas. Alumīnija durvīm ir ļoti plašs iespēju spektrs, sākot ar iespēju izvēlēties dažādus durvju siltināšanas līmeņus un beidzot ar profilu krāsām visos iespējamos toņos.
Alumīnija durvis izgatavo no augstas izturības pakāpes profiliem. Mēs Jums piedāvājam cieto profilu sistēmas, kuras ļauj izgatavot ne tikai durvis, bet arī logus, ziemas dārzus, terases, verandas un liela gabarīta konstrukcijas. Visi profili, kuri tiek izmantoti alumīnija durvju izgatavošanā, ir izturējuši laika pārbaudi, tie der biežai lietošanai un iztur lielas vēja, sniega un statiskās slodzes.
Alumīnija durvis izceļas ar ne tik lielu svaru un augstu izturības pakāpi. Tās ir piemērotas arī dažādiem stiklojumiem. BūvPalīgs iesaka alumīnija durvis izvēlēties sabiedriskām ēkām un telpām, jo tās spēj izturēt lielu slodzi un saglabāt hermētiskumu un ģeometrisko formu.
BūvPalīga sadarbības partneri Jūsu projektiem ir pašmāju uzņēmumi. Jūsu ērtībai piedāvājam sazināties ar mums un uzdot Jūs interesējošos jautājumus!