Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Iekšējas žalūzijas

Plisētas žalūzijas ir piemērotas visiem logu veidiem. Tās var izveidot kvadrāta formā, apļa formā, ovāla formā, trijstūra formā, trapeces formā, kā arī piemērot jumta logiem. Jūs varat izvēlēties to augstumu – aizklāt loga apakšdaļu, ja logs ir pirmajā stāvā, augšdaļu, lai saule nespīd iekšā, vai atstāt pa vidu. Galvenais plisēto žalūziju pluss ir to uzstādīšana uz logiem, uz kuriem nav iespējams uzlikt kasešu žalūzijas (ja kasete atduras pret ailes malu). Audumu var izvēlēties lakonisku, vienā tonī, vai ar tekstūru un ar sauli atstarojošu pārklājumu.

Horizontālas žalūzijas ir visklasiskākais un zināmākais žalūziju veids pasaulē. Tās ideāli noder telpām, kurās ir vajadzīga gaismas regulēšana un ārtelpas pārredzamība. Mēs piedāvājam uzstādīt alumīnija un koka horizontālās žalūzijas. Tās var stiprināt gan pie rāmja, gan loga ailē. Koka žalūzijas izskatās īpaši eleganti, bet ieteicams tās uzstādīt sausās telpās, jo kokam kaitīgs ir pastāvīgs mitrums.

Vertikālas žalūzijas ir redzētas dzīvokļos, privātmājās, birojos un izglītības iestādēs. Ir ērti regulēt gaismas plūsmu ar ķēdītes un striķa palīdzību, mainot auduma strēmeļu virzienu. Vertikālās žalūzijas ir iespējams izgatavot īpaši lielas, platumā pārsniedzot 3 metrus un garumā pārsniedzot 4 metrus. Audumi šī veida žalūzijām var būt vienā tonī un ar tekstūru, kā arī ar sauli atstarojošu pārklājumu un pilnīgu aptumšojumu. Pēc klienta vēlmēm, ir iespēja izgatavot arī slīpas vertikālas žalūzijas telpām zem jumtiem tur, kur nav iespējams pielikt aizkarus, un šajā gadījmā karnīze atrodas uz sienas vai pie griestiem konkrētā leņķī.

Romiešu aizkari telpai piešķirt mājīgumu, un tie tiek uzstādīti tur, kur nepietiek vietas parastajiem aizkariem, jo to mehānisms ir ļoti kompakts. Romiešu aizkaru priekšrocības ir to uzstādīšana pie sienas, pie griestiem vai ailē, iespēja tos noņemt un izmazgāt, kā arī apvienot tos ar rullo kasešu žalūzijām. Tādējādi žalūzijas aizsedz loga rāmi un romiešu aizkars – visu aili. Tos var apvienot arī ar bieziem parastajiem aizkariem. Paceltā stāvoklī romiešu aizkars aizņem 20-25 cm un tā audumu Jūs varat izvēlēties pēc gaumes un vajadzībām – pieejami biezi audumi ar sliktu caurredzamību un plāni, caurredzami (tilla) audumi. He assessed my situation; treated the areas that he could, and I got great results and when additional treatment by another professional was deemed necessary, he did not hesitate to refer me. Additionally, the Center is clean, patient friendly, they are on time with their scheduling: all important. Hillary S. www.cialispascherfr24.com I was referred to Dr.

Japāņu paneles ir vertikālas auduma strēmeles, kas izgatavotas no rullo žalūziju materiāla un tiek pieliktas pie karnīzes ar sliedēm, līdzīgi aizkariem tās var bīdīt uz sāniem vai savākt tās kopā vienā vietā ar roku vai ar striķa palīdzību. Paneles bieži izmanto vitrīnas logiem, bet tās iederēsies jebkurā interjerā. Mehānisma platums un augstums var būt vairāk nekā 3 metri.
Žalūzijas jumta/mansarda logiem parasti ir vai nu rullo, vai plisētās žalūzijas. Rullo izvēlās Velux logiem, plisētās – Roto, Fakro, Okpol, Velux un citiem logu tipiem. Plisētās žalūzijas uzstāda pie loga stikla, tās pietur sānu vadotnes. Ja logs atrodas lielā augstumā, mēs piedāvājam iegādāties speciālu vadības stienīti žalūziju vadīšanai. Jumta logiem piedāvājam audumu ar pilnīgas aptumšošanas vai gaismas kliedēšanas funkciju.