Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Ugunsdrošās durvis

Ugunsdrošās durvis visbiežāk uzstāda sabiedriskās ēkās un speciālās telpās, un nereti mēs ar tādām sastopamies viesnīcās, tehniskajās telpās un ofisos, kā arī mājās un dzīvokļos. Latvijas likumdošana paredz, ka šādas durvis ir obligātas sabiedriskās ēkās, īpaši tādās, kas ir saistītas ar paaugstinātu ugunsbīstamību, piemēram, ražošanas cehos.
Ugunsdrošas tās padara vienota sistēma – ugunsizturīga vērtne un profils, siltumizolācijas materiālu pildījums, putojošs ugunsdrošs blīvētājs un ugunsdzēsības automātika.
BūvPalīgs, sadarbībā ar uzņēmumu “Flora”, mūsu klientiem piedāvā izgatavot vienviru koka durvis ar paaugstinātu 60 minūšu (EI60) un 45 minūšu (EI45) uguns izturību. Pateicoties rūpīgi pārdomātam 72 mm biezam durvju profilam, kurā iestrādātas 2 blīvgumijas un 2 ugunsizturīgas pašizpletošās lentas papildu dūmu izolācijai, šīs durvis vienlaikus pildīs augstākās skaņas izolācijas prasības (43 dB) un nodrošinās vēlamo uguns noturību. Durvju izmēri: 980 x 2200 mm.
Pateicoties iestrādātai trīs punktu atslēgai un ērti regulējamām nerūsējoša tērauda eņģēm, šīs durvis spēs kalpot bez kompromisiem. Lai nodrošinātu maksimālu durvju vērtnes blīvumu, durvīs iestrādāts 40 mm zems masīvkoka slieksnis. Ugunsdrošās durvis ir iespējams nokrāsot kādā no RAL vai NCS kataloga krāsām vai finierēt ar augstākās kavalitātes ozola vai riekstkoka nažfinieri un beicēt kādā no 54 piedāvātajiem toņiem.
Savukārt, “Prodex” piedāvātās ugunsdrošās durvis ir pieejamas ar ailes izmēru no 800 x 2000 mm līdz 1178 x 2100 mm. To komplektācijā ietilpst: universāla stūra kārba ar blīvgumiju, melns rokturis, slēdzene, 2 eņģes un slieksnis. Tām ir EI30 ugunsdrošības klase, virsma – gluda un matēta, 45 mm bieza vērtne ar drošības tapām.
“AMG Montāža” piedāvātās ugunsdrošās durvis nodrošina uguns noturību no 30 minūtēm līdz pat 2 stundām. Piedāvājumā ir gan ugunsdrošas iekšdurvis, gan ugunsdrošas ārdurvis.