Alumīnija bīdāmās durvis

Alumīnijs ir materiāls, kas ir viegls un reizē izturīgs, tādējādi tas viegli pakļaujas apdarei ar krāsām un aplikāciju materiāliem. Tas ir arī estētiski baudāms un moderns. Tādēļ alumīnija bīdāmās durvis izceļās ar savu augsto izturību pret laikapstākļiem. Durvju bīdāmās sistēmas, kur durvju profili atverot un aizverot bīdās paralēli nekustīgām virsmām, cieši saskaroties ar sliedi nodrošina hermētismu. Tas labi kavē siltuma aizplūšanu no iekštelpām, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc tieši bīdāmās durvis tiek arvien vairāk pieprasītas.

Šādas durvis visbiežāk veido stiklotā versijā ar vienkameru stiklojumu (durvju profili veidoti ar divām stikla plātnēm, starp kurām ir hermētiski noslēgta gaisa telpa) vai divkameru stiklojumu (divas telpas starp stikla plātnēm). Durvis ar vienkameras stiklojumu parasti lieto neapkurinātās telpās, piemēram, priekštelpās, aukstajos paviljonos, ražošanas cehos un priekšnamos. Divkameru stiklojuma alumīnija durvis tiek lietotas apkurināmās telpās.

Alumīnija bīdāmajām durvīm ir liela profilu, krāsu un dizaina izvēle. Durvju konstrukcijas drošības elementi garantē augstu drošības līmeni. No visiem materiāliem (alumīnijs, koks, PVC) tieši alumīnijs sniedz vislabākās iespējas Jūsu īpašuma aizsardzībai. Sākot ar augstākās aizsardzības pakāpes aprīkojumu pret ielaušanos un beidzot ar ložu necaurlaidīgām un sprādzienizturīgām sistēmām, kā arī ugunsdrošības sistēmām, tiek piedāvātas plašas iespējas apvienot tās ar atbilstošu furnitūru un stiklu, sasniedzot maksimālu drošības līmeni. Īpašu ērtību sniedz automatizētas bīdāmās durvis.

Sevišķi lielās konstrukcijās alumīnija augstā statiskā izturība dod iespēju izveidot šaurus profilus, lai nodrošinātu maksimālu dienasgaismas piekļuvi iekštelpām. Ārējās un iekšējās alumīnija bīdāmo durvju virsmas ir iespēja krāsot atšķirīgi, lai iekšpusi pielāgotu interjeram, bet ārpusi sapludinātu ar ēkas arhitektūru.

Alumīnija bīdāmo konstrukciju jomā BūvPalīgs sastrādājas ar latviešu ražotājiem “APS Holding” (“Alukon”), “Winlat” un “ADG Serviss”.

PONZIO SL600 bīdāmās durvis ir ar alumīnija profilu un ir paredzētas telpām bez siltumizolācijas. Rāmja un vērtnes konstrukcijas dziļums ir 31 mm līdz 96 mm. Piedāvājumā ir dubultais un trīskāršais rāmis, pildījumi – viena vai pakešu logu paneļi ar jebkura veida stiklu vai necaurspīdīgajiem paneļiem ar platumu 4-20 mm. Virsmas apdare ir pulvera pārklājums ar poliesteru uz hromāta apakšklājuma jebkurā RAL kataloga krāsā pēc klienta izvēles.

PONZIO SL600tt EVO alumīnija bīdāmās durvis ir paredzēta telpām ar siltumizolāciju, piemēram, kā pāreja uz lodžiju vai balkonu. Šīs durvis sniedz iespēju sasniegt minimālo centrālās vietas platumu – 37 mm. Konstrukcija ir stingra un viegla, tās blīve ir izgatavota no sintētiskā kaučuka, kas nodrošina augstu necaurlaidības pakāpi. Ir iespēja izveidot stūra savienojumus 90° vai 45°, samazinot profilu galus.

PONZIO SL1200tt bīdāmās durvis ir siltumizolējoša sistēma, kas lieliski derēs dzīvokļu un māju balkoniem un lodžijām. Dizaina dziļums ir 50 mm spārniem un 120 mm dubulto sliežu rāmjiem un 184 mm trīskāršo sliežu rāmjiem. Šīm bīdāmajām durvīm ir iespēja uzlikt zemu slieksni, pildījumam tiek izmantota viena vai pakešu logu paneļi ar jebkura veida stiklu vai necaurspīdīgajiem paneļiem ar platumu 6-37 mm. Atļaujas un kvalitātes sertifikāts: PN-EN 14351-1.

PONZIO SL1600tt bīdāmās durvis piedāvā personīgi izolētu lifta un slaidu sistēmu, kas paredzēta ārējo konstrukciju elementiem. Šajā gadījumā iespējamas liela izmēra konstrukcijas līdz pat 8 vērtnēm. Profilu dziļums ir 67 mm vērtnēm, 160 mm dubulto sliežu rāmjiem un 247 mm trīskāršo sliežu rāmjiem. Pildījuma biezums – līdz pat 51 mm. Alumīnija bīdāmo durvju priekšrocība ir liela izturība pret laikapstākļiem.

PONZIO SL1600tt HI bīdāmās durvis piedāvā augstu siltumizolāciju un ir piemērots visprasīgākajiem klientiem. PLUS versijā Uf ir 2,1 W/m2K un augstāks, pašā augstākajā HI variantā rāmja siltuma pārneses koeficients ir 1,8 W/m2K un augstāks. Struktūras dziļums – 67 mm vērtnēm, 160 mm dubulto sliežu rāmjiem un 247 mm trīskāršo sliežu rāmjiem. 2. RC pretielaušanās klase (PN-NE 1627).

SCHÜCO bīdāmās durvis, bīdāmās/salokāmās un bīdāmās/atgāžamās durvis (PASK) sniedz necerētu brīvību Jūsu dzīves telpā, savienojot ziemas dārzu ar dārzu, balkonu vai terasi ar dzīvojamo istabu vai citu ārtelpu ar iekštelpu. Šī alumīnija konstrukcija derēs arī lielizmēra stiklotiem laukumiem. SCHÜCO priekšrocības ir klusa un viegla darbība – durvis darbojas gandrīz bez skaņas un to atvēršana nesagādā piepūli. Bīdāmās/atgāžamās durvis apvieno bīdīšanas un atgāšanas funkciju, kad durvju elementi ir novietoti uz lodveida ritenīšiem nevainojamai darbībai. SCHÜCO alumīnija bīdāmās konstrukcijas harmoniski iekļaujas logu, durvju un ziemas dārzu sistēmās, radot modernu kopskatu. Pateicoties siltumizolētiem profiliem un augstas kvalitātes blīvējumam šīs durvis ir augstākās kvalitātes izvēle prasīgam klientam. Visas SCHÜCO sistēmas ir savienojamas savā starpā.

  • SCHÜCO ASS 50 sistēmas alumīnija bīdāmās durvis paver plašu skatu – ir iespējams atvērt līdz pat 2/3 no elementa, neaizņemot lieku vietu. Aizvērtā stāvoklī tām piemīt teicamas hidro, termo un skaņas izolācijas īpašības. Šīs bīdāmās durvis būs lieliski piemērotas restorāniem, viesnīcām un privātmājām. Klients piedalās konstrukcijas elementu izvēlē, izvēloties no dažādām šprosēm, dizaina pārseglīstēm un nerūsējoša tērauda furnitūras. SCHÜCO ASS 50 ir pilnībā apslēpta furnitūras piedziņas sistēma, vērtnes platums – 84 mm, maksimālais svars – 300 kg. Profila virsmu iespējams krāsot vai anodēt

 

  • SCHÜCO ASS 50.NI alumīnijas profilus iesakām telpās, kurās nav vajadzīga papildu siltumizolācija, piemēram, dienesta, biroja telpās, neitrālajās zonās, kā pāreja uz ziemas dārzu. Vērtnes redzamais platums nav lielāks par 89 mm. Pēc klienta vēlmes iespējams izgatavot konstrukcijas, kas ir aprīkotas ar slēdzenēm un drošas pret uzlaušanu.

 

  • SCHÜCO ASS 70.HIir bīdāma un paceļama sistēma ar augstu siltumizolācijas līmeni, atbilstot visstingrākajām enerģijas taupīšanas prasībām. Šīs durvis viegli un klusi pavērs ceļu uz Jūsu balkonu, ziemas dārzu vai terasi. Šeit būs īpaši izturīgi alumīnija profili, rāmis ar trim vadīklām, integrēta un apslēpta sliede, hidroizolācija līdz 600 Pa, paaugstināta skaņas izolācija un drošība pret uzlaušanu – WK2 klase. Vērtnes platums – 88 mm, turklāt vērtnes dizains ir iespējams ar noapaļotiem stūriem.  Maksimālais vērtnes augstums un platums sasniedz 3000 mm.

 

  • SCHÜCO ASS 70 FD ir bīdāmas/saliekamas durvis, kas pilnībā spēj nosegt veselas stikla sienas. Šo durvju vērtnes ērti var saliekt uz iekšu un uz āru, kā arī bīdīt pa labi un pa kreisi. Atsevišķus elementus iespējams salocīt kā kompaktas paketes un atbīdīt sāņus. Tiek ievērotas augstākās siltumizolācijas prasības un izmantots ilgmūžīgs virsmu pārklājums.