Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Pītie žogi

Pītais žogs ir ērts un vienkāršs risinājums privātmājām, dārziem, meža daļām un industriālām teritorijām. Žoga siets izgatavots tādā veidā, lai uzstādīšanas procesā nebūtu redzamas ruļļu savienojuma vietas. Lai arī vārds ‘pīts’ var asociēties ar kaut ko mīkstu, žogs patiesībā ir ciets un tā kvalitāte ir atbilstoša Eiropas Savienības augstākajām prasībām. Tas pilnībā atbilst standarta LVS NE 10223-6 prasībām.

Pītā žoga izgatavošanā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes materiāli, kas nodrošina tā izturību. Standarta pītie žogi tiek ražoti no termiski apstrādātām cinkotām tērauda stieplēm vai cinkotām un ar PVC pārklātām tērauda stieplēm. Jāpiebilst, ka žogam ir nepieciešama profesionāla uzstādīšana, lai tā kalpošana būtu pēc iespējas ilgāka.

Vienā iepakojumā ietilpst vai nu pītā žoga standarta ruļļi, kurus var ātri iztīt un sākt uzstādīšanu, vai arī kompaktie žoga ruļļi, kuri ir ērti glabāšanai un pārvadāšanai, jo aizņem tikai 30% no standarta ruļļa apjoma. Pītā žoga ruļļu garums ir 25 metri, taču iespējams vienoties arī par citu ruļļu garumu.

Visiem pītajiem žogiem tiek nodrošināta atbilstoša ruļļu malu apstrāde. Standarta produkcijai ruļļu augšējās un apakšējās malas stieples tiek pielocītas pie iepriekšējās acs stieplēm. Pēc klienta izvēles ir pieejami arī citi malu apstrādes varianti.

Piedāvājumā ir arī cinkoti un zaļi krāsoti pītie žogi. “IDEAL” cinkotā žoga acs izmērs ir 55 x 55 mm, vienā rullī ir 25 metri, augstums – 1800 mm, stieple – 2.0. “IDEAL” cinkotā un PVC RAL zaļi krāsotā žoga acs izmērs ir 55 x 55 mm, vienā rullī ir 25 metri, augstums – 2000 mm, stieple – 1.65/2.5.