Koka bīdāmās durvis

Pēdējos gados bīdāmās durvis kļūst par neatņemamu mūsdienu interjera sastāvdaļu. Parasti tās izmanto, lai pēc vajadzības sadalītu vai paplašinātu telpu. Visbiežāk tās redzamas kā atvērta telpa uz lodžiju, balkonu, terasi vai dārzu, kā arī telpu nodalītājs durvju vietā.
Pārsvarā koka bīdāmās durvis izgatavo no Latvijas priedes, taču ir pieejami arī citu koku sugu materiāli. Durvju slieksni no telpas iekšpuses ir iespējams iebūvēt praktiski grīdas līmenī.
Atbilstoši klienta interjera prasībām, BūvPalīgs piedāvā ērti lietojamas un funkcionālas bīdāmās durvis. Mēs piedāvājam divu veidu koka bīdāmās durvis, kas savieno iekštelpu ar ārtelpu – 68 mm ar 26 mm 2 stiklu paketi (U<1,33 W/m2K) un 90 mm ar 48 mm 3 stiklu paketi (U<0,82 W/m2K).
Koka bīdāmo durvju krāsu Jūs varat izvēlēties no plašā piedāvājuma RAL un NCS katalogos. Iespējams izmantot arī lazūrkrāsas (beicēta lakota virsma ar redzamu koka tekstūru), kas maksimāli ļauj saglabāt koka dabīgo izskatu, vienlaikus tā toni pietuvinot citiem interjera elementiem.

Mūsu klientu ērtībām, BūvPalīgs piedāvā gan uz sāniem bīdāmas koka durvis, gan uz āru veramas salokāmas koka durvis.

Koka bīdāmās durvis ir kompaktas un pieprasītas ērtās lietošanas un unikālā dizaina dēļ. Šāda veida durvis izvēlas tad, ja ir vajadzība iekštelpas savienot ar terasi, dārzu vai blakus telpām, nezaudējot iekštelpu platību. Ergonomiskās vērtnes dēļ, šīs bīdāmās durvis sniedz drošību un komfortu. Slieksnis var tikt izgatavots no ozolkoka vai Accoya koka, un tas durvīm piešķir papildu izturību un estētisko vērtību.
Lai atvieglotu durvju kopšanu, tās var aprīkot ar alumīnija uzlikām.

PATIO LIFE uz sāniem bīdāmās durvis tiek piedāvātas ar stikla šķiedras slieksni, kas atvieglo to kopšanu. Ar šādu slieksni durvis ilgi kalpos kā bīdāmā konstrukcija telpu sadalīšanai. Šīs durvis var sasniegt izmērus līdz pat 6,5 metri platumā un 2,4 metri augstumā. Tās vizuāli paplašina telpu un iederās jebkurā interjerā. Bīdāmās durvis var tikt izgatavotas no koka vai no koka un alumīnija, ar ko tiek pārklāta rāmja un vērtnes ārējā daļa. Savukārt, uz āru veramās salokāmās durvis būs gan orģināls arhitektūras un interjera akcents, gan praktisks risinājums, īpaši plašām durvju ailēm. Unikālā durvju konstrukcija, neatkarīgi no to izmēra, ļauj kompakti sabīdīt un viegli aizvērt vērtnes. Gadījumos, kad pilnīga durvju atvēršana nav nepieciešama, iespējams atvērt tikai vienu no vērtnēm. Īpaši izturīgais un pazeminātais ozola vai Accoya koka slieksnis sniegs maksimālu komfortu ilgtermiņā. Funkcionalitātes ziņā līdzīgas ir arī GU bīdāmās durvis.

Viena no svarīgākajām bīdāmo durvju sistēmas daļām ir furnitūra. Tie ir mehānismi, kas nodrošina vienkāršu, drošu un klusu durvju lietošanu. Furnitūrā ietilpst rokturi, noslēga mehānismi, sliedes, ritenīši un citas detaļas pēc vajadzības. Visi šie elementi atbild par ērtību, drošību un Jūsu bīdāmo durvju estētiku, tāpēc furnitūra ir tikpat svarīga, cik pašas durvis. No tās kvalitātes atkarīga preces kalpošanas ilgmūžība un papildu funkcionālās iespējas. Tādēļ BūvPalīgs iesaka vācu furnitūru SIEGENIA, kas ir viena no labākajām bīdāmo durvju furnitūrām, kas Jums neliks vilties.