Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Moskītu tīkli

Moskītu tīkls pasargās Jūsu telpas no lidojošiem un rāpojošiem insektiem, taču tā nav vienīgā funkcija. Tīkls pasargā arī no mājdzīvnieku vai mazu bērnu izkrišanas pa logu un no koku lapu un putekļu iekļūšanas mājoklī. Insektu tīkls ir ļoti vienkārši uzstādāms un noņemams, minimāli ierobežo redzamību un nebojā ēkas arhitektūru. Lielākā daļa cilvēku uzstāda šos aizsargtīklus, jo vēlas pasargāt sevi no odiem un mušām gada siltajos mēnešos. Netraucēts nakts miegs ir būtisks faktors, lai nodrošinātos pret kukaiņu klātbūtni mājoklī. Ar moskītu tīklu Jums nebūs jātērē laiks un līdzekļi, lai cīnītos pret nepatīkamiem lidoņiem, turklāt Jūs jebkurā laikā varēsiet atvērt logu, lai izvēdinātu telpas. Uzstādiet un aizmirstiet par to!

Moskītu tīklu rāmī iespējams uzstādīt uz koka, alumīnija un plastikāta logiem. Tas ir izturīgs un ekonomisks variants, un tīkla krāsu Jūs varat piemērot loga rāmim, lai tīkls uz fasādes būtu nepamanāms. Parasti šie tīkli ir brūnā vai baltā krāsā, taču ir iespējams tos nokrāsot jebkurā no RAL krāsu kataloga krāsām. Moskītu tīklu uzstāda uz loga vērtnes, un tas netraucē atvērt un aizvērt logu. Pēc vajadzības to ir iespējams noņemt uz ziemas periodu vai lai veiktu tā apkopi. Ir pieejams arī tā sauktais neredzamais moskītu tīkls, kas ir gandrīz nemanāms un laiž cauri gaismu, zebras moskītu tīkls ar vieglu svītrojumu, lai nebūtu iespējams tajā ieskriet nepamanot, kā arī alumīnija anti-kaķu moskītu tīkls, kuru nevar saskrāpēt kaķa nagi.

Moskītu tīkls rullī ir lielisks risinājums logiem, kurus nepieciešams bieži virināt vai caur tiem kaut ko nodot, piemēram, padot ēdienu no virtuves uz terasi vai bērnu mantiņas uz pagalmu. Šāda veida tīkls būs ideāls arī balkona durvīm, ja vēlaties tās atstāt vaļā uz nakti, bet uztraucaties par kukaiņu iekļūšanu istabā. Nav nekā kaitinošāka par odu sīkšanu visas nakts garumā! Tīkla uzbūve ir droša un ilglaicīga – sānu vadotnes tur tīkla malas un mehānisms ar atsperi nodrošina vieglu un ērtu tīkla pacelšanu. Jums ir garantija, ka moskītu tīkls rullī kalpos arī pēc garantijas laika. Tie ir pieejami jebkurā no RAL kataloga krāsām, un klienti visvairāk ir iecienījuši baltu, brūnu, sudraba, antracīta vai ozola krāsu.
Moskītu durvis derēs tām durvīm, kurām no ārpuses nav roktura, īpaši piemērotas balkona vai terases durvīm. Uz durvju rāma moskītu durvju profils būs gandrīz neredzams, kā arī kvalitāti nodrošina alumīnija eņģes un citas kvalitatīvas detaļas. Piedāvājam moskītu durvis baltā, tumši un gaiši brūnā, zelta ozola, rieksta, mahagona, antracīta krāsā vai citā RAL kataloga krāsā. Tāpat kā moskītu tīkls rāmī, arī moskītu durvis var būt dažādas – zebras tipa (ar viegli redzamām svītrām labākai pamanīšanai), anti-kaķa (izturīgas pret skrāpējumiem), neredzamas (gandrīz ar aci nesaskatāmas) u.c.

Derniers titres diffusés. All Rights Reserved. https://www.cialispascherfr24.com/ Powered by WordPress.