Vārtu pacēlumi

1. Standarta pacēlums. Visizplatītākais vārtu pacēluma veids, jo vārti ar šāda veida pacēlumu izmaksā mazāk. Šajā gadījumā brīvajai telpai starp griestiem jābūt no 370 mm līdz 700 mm (atkarībā no vārtu augstuma).

2. Augstais pacēlums. Vispiemērotākais variants rūpniecības un ražošanas telpām, jo tas ļauj maksimāli izmantot telpas augstumu. Šajā gadījumā brīvajai telpa starp griestiem jābūt vismaz 700 mm (atkarībā no vārtu augstuma).

3. Zemais pacēlums. Tas lieliski derēs telpām, kuru augstums starp griestiem un aili ir mazs. Šajā gadījumā brīvajai telpai starp griestiem jābūt no 188 mm līdz 370 mm (atkarībā no vārtu augstuma).

4. Speciālais pacēlums. Mēs iesakām to izvēlēties tādā gadījumā, ja tradicionālo pacēlumu ierīkošanai ir kāds šķērslis, piemēram, slīps jumts vai caurule. Šis pacēlums tiek izgatavots individuāli, to piemērojot esošajai situācijai. Brīvajai telpai starp griestiem būtu jābūt vismaz 200 mm (atkarībā no vārtu augstuma).

5. Vertikālais pacēlums. Šādu pacēluma veidu izvēlās telpām ar augstiem griestiem, jo vārtu plāksne visā garumā vertikāli virzās uz augšu. Šajā gadījumā brīvajai telpai starp griestiem jābūt vismaz 500 mm (atkarībā no vārtu augstuma).