Telefona numurs

+371 20011555

E-pasts

INFO@BUVPALIGS.LV

Adrese

ROMAS IELA 45, JELGAVA

Stikla paketes durvīm

Stikla paketes paredzētas Jūsu izvēlēto durvju stiklojumam, ja tāds ir nepieciešams.
Izvēloties atbilstošas stikla paketes, ir svarīgi ņemt vērā vēlamo skaņas izolāciju. Piemēram, zemas frekvences ielas trokšņa samazināšanai ieteicams izvēlēties stikla paketi ar dažādiem stikla biezumiem (piemēram, 4 mm un 6 mm).
Svarīgs faktors Jūsu izvēlē ir vēlamā siltuma izolācija. Lai tā būtu augstāka, ieteicams izvēlēties tādu stikla paketi, kur viens no stikliem paketes iekšpusē ir pārklāts ar selektīvo pārklājumu, kā arī piepildīt ārējo kameru starp sieniņām ar inertu gāzi (piemēram, argons vai kriptons), kuras blīvums ir lielāks par gaisa blīvumu.
Trešais nozīmīgais faktors stikla paketes izvēlē ir drošība. Lai to uzlabotu, Jūs varat izvēlēties uzstādīt triplex stiklus – tie ir divi stikli, kas ir salīmēti ar polimēru materiāla slāni, un, stikla sasišanas gadījumā, tas paliek iekšpusē, nevis sašķīst lauskās. Tāpat ir variants uzstādīt rūdītu stiklu, kas ir bijis pakļauts speciālai ķīmiskai un termiskai apstrādei un pēc stiprības 5 reizes pārsniedz parasto stiklu stiprību.
Stikla paketes durvīm
  • Hermētiski slēgta konstrukcija;
  • Divu vai trīs stiklu veidojums;
  • Starp stikliem ir iepildīta cēlgāze;
  • Stiklus atdala perforēts rāmis no alumīnija, cinkota tērauda vai plastmasas;
  • Rāmis ir pildīts ar mitrumu uzsūcošu materiālu.

Stikla pakešu kvalitāte ir atkarīga no stikla veida, tā biezuma un daudzuma. Un tas tiešā veidā ietekmē uzstādīto durvju kvalitāti. Lai noteiktu, vai uzstādītās stikla paketes ir kvalitatīvas un atbilstoši veic savus pienākumus, aukstos laika apstākļos uz tām iekšpusē neveidojas kondensāts un stiklu iekšienē neveidojas dūmaka.

Lai skaņas izolācija Jūsu izvēlētajām stikla paketēm būtu pēc iespējas augstāka, vienkameras divu stiklu paketei ārējo stiklu ieteicams izvēlēties biezāku (līdz 8 mm) vai arī izvēlēties trīskārša stikla divkameru paketi. Var arī izmantot stiklus ar īpašu skaņu absorbējošu pārklājumu.