Telefona numurs
+371 20011555
E-pasts
info@buvpaligs.lv
Adrese
Romas iela 45, Jelgava
Pieteikt Zvanu

PVC logi

PVC logi

Ja dodat priekšroku izturīgiem, kvalitatīviem un arī mūsdienīgiem logiem, iesākam Jums izvēlēties PVC logus. Mēs apzināmies, ka liela nozīme ir stikla paketei, tai jābūt kvalitatīvai un uzticamai, tādēļ saviem klientiem piedāvājam tikai augstākās kvalitātes stikla paketes. Visas piedāvātās stikla paketes ir pārbaudītas, lai nodrošinātu maksimālu siltuma un skaņas necaurlaidību jebkādos laikapstākļos.

Piedāvājam pārbaudītus logu profilu ražotājus – “Gealan” un “KBE” – bet ja vēlaties cita ražotāja profilu, izveidosim logu arī ar to.

Gealan furnitūras izstrādātas pēc augstākajiem standartiem un tām piemīt nevainojamā vācu kvalitāte. Visas Gealan furnitūras tiek ražotas ar progresīvām tehnoloģijām, tāpēc atbilst visām uzstādītajām tehniskajām un ekoloģiskajām prasībām. Gelean ražotie logi kūst tikai tiešas liesmas ietekmē un ir pašdziestoši. Šo ražotāju atzīst vispasaules logu ražotāji, tāpēc tam piešķirts augstākais starptautiskā standarta sertifikāts – DIN NE ISO 9001.

KBE furnitūras ražotas tikai no ekoloģiski tīriem materiāliem, tāpēc tās ir iecīnītas vairumam Latvijas logu izgatavotāju. Labo reputāciju ražotāju un klientu vidū šīs furnitūras ir ieguvušas pateicoties augstajai precizitātei ražošanas procesā, kas nodrošina šo furnitūru drošību, protams, svarīgs faktors ir arī šo furnitūru cena, tā ir pieņemama un noteikti atbilstoša kvalitātei.