Telefona numurs
+371 20011555
E-pasts
info@buvpaligs.lv
Adrese
Romas iela 45, Jelgava
Pieteikt Zvanu

PVC durvis

PVC durvis

Ja vēlaties durvis kas nezaudē savu labo izskatu un ir izturīgas pret jebkāda veida laikapstākļiem, iesakām Jums izvēlēties mūsu PVC durvis. Savu durvju izgatavošanai izmantojam pārbaudītu ražotāju kā GEALAN un KBE furnitūras, bet ja vēlaties izmantot cita ražotāja furnitūru, izgatavosim durvis arī ar to. Pateicoties durvju virsmā iestrādātajam akrila pārklājumam varam piedāvāt izvēlēties dažādas durvju krāsas un tekstūras, tādējādi varat izvēlēties sev dabīga koka izskata durvis nezaudējot PVC durvju priekšrocības.

PVC durvju priekšrocības:
– Augsta siltuma un skaņas izolācija
– Durvis ilgstoši nezaudē savu labo izskatu un krāsu, jo ir izturīgas pret atmosfēras iedarbību
– Nav uzturēšanas izmaksas
– Drošas pret uzlaušanu

Gealan furnitūras izstrādātas pēc augstākajiem standartiem un tām piemīt nevainojamā vācu kvalitāte. Visas Gealan furnitūras tiek ražotas ar progresīvām tehnoloģijām, tāpēc atbilst visām uzstādītajām tehniskajām un ekoloģiskajām prasībām. Šo ražotāju atzīst vispasaules durvju ražotāji, tāpēc tam piešķirts augstākais starptautiskā standarta sertifikāts – DIN NE ISO 9001.

KBE furnitūras ražotas tikai no ekoloģiski tīriem materiāliem, tāpēc tās ir iecīnītas vairumam Latvijas logu izgatavotāju. Labo reputāciju ražotāju un klientu vidū šīs furnitūras ir ieguvušas pateicoties augstajai precizitātei ražošanas procesā, kas nodrošina šo furnitūru drošību, protams, svarīgs faktors ir arī šo furnitūru cena, tā ir pieņemama un noteikti atbilstoša kvalitātei.