Telefona numurs
+371 20011555
E-pasts
info@buvpaligs.lv
Adrese
Romas iela 45, Jelgava
Pieteikt Zvanu

Kalumi

Kalumi

Ja vēlaties unikālu un neatkārtojamu dekoratīvu vai funkcionālu elementu, kas kalpos ilgi un izskatīsies lieliski, iesakām Jums izvēlēties mūsu kalēja darinātus metāla priekšmetus. Kalēja radīti darbi var izcelt Jūsu māju, dārzu, interjeru, kā arī jebkuru citu vietu. Kalējs savus darbus veic pēc klientu pasūtījuma, tāpēc katrs viņa izgatavotais darbs pilnībā atbilst klienta vēlmēm un pateicoties roku darbam – unikāls.

Metāla žogi un vārti
Ja vēlaties lai Jūsu privātīpašums ir pasargāts un izskatās lieliski zogi-un-vartipiedāvājam Jums mūsu metāla žogus un vārtus. Vārtiem un žogiem piedāvājam plašu kalto elementu formu un krāsu dažādību, lai pielāgotu katrus speciāli izgatavotos žogus un vārtus klienta vēlmēm. Standarta garums žoga posmiem ir 2,8m, bet to iespējams mainīt atkarībā no žoga svara un betona pasētas garuma vai citiem ierobežojumiem. Attālumu starp stieņiem izvēlaties Jūs, tas ir robežās no 90-140mm. Visu mūsu vārtu virsmas tiek apstrādātas ar karsto cinku un krāsošanai tiek izmantota tikai pulverkrāsa, kas nodrošina žogam aizsardzību pret koroziju un ilgu mūžu. Žoga posmi pie stabiem tiek montēti ar skrūvju vai kronšteinu palīdzību, tātad nav nepieciešami metināšanas darbi, kas var sabojāt virsmu.
Mūsu ražotie metāla vārti tiek komplektēti ar regulējamām eņģēm un slēdzeni. Tieši tāpat kā mūsu ražotie žogi arī vārtus iespējams ražot individuāli klientam

Margas
Ja vēlaties piešķirt īpašu akcentu savām kāpnēm, piedāvājam margasJums mūsu kalēja darinātas margas. Šādas margas rada unikālu efektu un ir uztveramas pat kā mākslas darbs. Margu stils var būt visdažādākais, tās var ietvert masīvus kaltus stieņus, lapu un ziedu dekoru, kā arī dažādus smalkus elementus. Mūsu izgatavotās margas ne tikai labi izskatās, bet arī ir drošas un ergonomiskas. Pirms margu veidošanas ierodamies pie klienta un rūpīgi izpētām vietu kur atradīsies margas, lai visefektīvāk noteiktu, kur margām būs līkumi, kur tās stiprināsies, un kādā slīpumā tās būs.
Kalēja darinātas margas izskatīsies lieliski un kalpos ilgi!

Nojumes
Izgatavojam dažāda veida augstas kvalitātes nojumes ar unikālu nojumesdizainu. Nojumes nesoša daļa var būt
piestiprināmā pie sienas, vai kā brīvi stāvoša metāla konstrukcija. Jumta segums šādām nojumēm var būt visdažādākais, tāpēc to parasti pieskaņo mājas jumtam.

Grili
Vasaras sezonai piedāvājam unikālus, rokām darinātus grilus, ugunskura grilibedres un daudz ko citu! Šādi grili kalpos ilgi un gadiem ejot nemainīs savu lielisko izskatu.

Kalējs speciāli Jums var izgatavot:

 • Eņģes
 • Rokturuskalumu-veidi
 • Slēdzenes
 • Uzlikas
 • Lampas
 • Laternas
 • Pakaramos
 • Kamīna restes
 • Kāpnes
 • Vārtus
 • Kā arī jebkuru citu lietu, ko pasūtīsiet!